Įeiti

ACER konsultuosis dėl rinkos dalyvių registracijos formos ir CEREMP platformos pakeitimų


Išsakykite savo nuomonę. ACER konsultuojasi dėl REMIT rinkos dalyvių registracijos formato ir CEREMP platformos pakeitimų

Šiandien ACER pradeda viešąją konsultaciją dėl REMIT rinkos dalyvių registracijos formato ir Centralizuotos Europos energijos rinkos dalyvių registro (CEREMP) platformos.

Apie ką tai?

Pagal REMIT (Reglamentą dėl didmeninės energijos rinkos vientisumo ir skaidrumo) visi rinkos dalyviai privalo užsiregistruoti nacionalinėje reguliavimo institucijoje šalyje, kurioje jie veikia.

ES lygmeniu ACER valdo Europos rinkos dalyvių registrą CEREMP platformoje, kurioje renkami valstybių narių nacionaliniai registrai. Siekdama užtikrinti nuoseklų duomenų rinkimą visoje ES, ACER 2012 m. nustatė bendrą registracijos formatą.

Kodėl konsultuojamės?

Siekdama neatsilikti nuo besikeičiančių reguliavimo ir techninių reikalavimų (įskaitant 2024 m. REMIT peržiūrą), ACER planuoja atnaujinti tiek registracijos formatą, tiek CEREMP platformą.

Šios viešosios konsultacijos tikslas – surinkti suinteresuotųjų šalių atsiliepimus ir padėti pagrįsti ACER sprendimų priėmimo procesą.

Prisijunkite!

Suinteresuotosios šalys savo nuomones gali pateikti iki 2025 m. spalio 29 d.

Skaitykite išsamiau ir pasidalykite savo nuomone.